Terminarz seniorzy

Kolejka 1 – 8-9 sierpnia
Gwarek II Tarnowskie Góry – pauza
Rozbark Bytom – Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie)
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) – Iskra Połomia
Rodło Górniki (Bytom) – Sokół Zbrosławice
Orzeł Bobrowniki – Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Piast Ożarowice – Przyszłość Nowe Chechło
Unia Świerklaniec – Nitron Krupski Młyn
Tempo Stolarzowice – Orzeł Nakło Śląskie

Kolejka 2 – 15-16 sierpnia
pauza – Orzeł Nakło Śląskie
Nitron Krupski Młyn – Tempo Stolarzowice
Przyszłość Nowe Chechło – Unia Świerklaniec
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) – Piast Ożarowice
Sokół Zbrosławice – Orzeł Bobrowniki
Iskra Połomia – Rodło Górniki (Bytom)
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) – LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie)
Gwarek II Tarnowskie Góry – Rozbark Bytom

Kolejka 3 – 22-23 sierpnia
Rozbark Bytom – pauza
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) – Gwarek II Tarnowskie Góry
Rodło Górniki (Bytom) – Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie)
Orzeł Bobrowniki – Iskra Połomia
Piast Ożarowice – Sokół Zbrosławice
Unia Świerklaniec – Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Tempo Stolarzowice – Przyszłość Nowe Chechło
Orzeł Nakło Śląskie – Nitron Krupski Młyn

Kolejka 4 – 29-30 sierpnia
pauza – Nitron Krupski Młyn
Przyszłość Nowe Chechło – Orzeł Nakło Śląskie
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) – Tempo Stolarzowice
Sokół Zbrosławice – Unia Świerklaniec
Iskra Połomia – Piast Ożarowice
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) – Orzeł Bobrowniki
Gwarek II Tarnowskie Góry – Rodło Górniki (Bytom)
Rozbark Bytom – LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie)

Kolejka 5 – 5-6 września
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) – pauza
Rodło Górniki (Bytom) – Rozbark Bytom
Orzeł Bobrowniki – Gwarek II Tarnowskie Góry
Piast Ożarowice – Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie)
Unia Świerklaniec – Iskra Połomia
Tempo Stolarzowice – Sokół Zbrosławice
Orzeł Nakło Śląskie – Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Nitron Krupski Młyn – Przyszłość Nowe Chechło

Kolejka 6 – 12-13 września
pauza – Przyszłość Nowe Chechło
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) – Nitron Krupski Młyn
Sokół Zbrosławice – Orzeł Nakło Śląskie
Iskra Połomia – Tempo Stolarzowice
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) – Unia Świerklaniec
Gwarek II Tarnowskie Góry – Piast Ożarowice
Rozbark Bytom – Orzeł Bobrowniki
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) – Rodło Górniki (Bytom)

Kolejka 7 – 19-20 września
Rodło Górniki (Bytom) – pauza
Orzeł Bobrowniki – LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie)
Piast Ożarowice – Rozbark Bytom
Unia Świerklaniec – Gwarek II Tarnowskie Góry
Tempo Stolarzowice – Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie)
Orzeł Nakło Śląskie – Iskra Połomia
Nitron Krupski Młyn – Sokół Zbrosławice
Przyszłość Nowe Chechło – Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)

Kolejka 8 – 26-27 września
pauza – Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Sokół Zbrosławice – Przyszłość Nowe Chechło
Iskra Połomia – Nitron Krupski Młyn
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) – Orzeł Nakło Śląskie
Gwarek II Tarnowskie Góry – Tempo Stolarzowice
Rozbark Bytom – Unia Świerklaniec
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) – Piast Ożarowice
Rodło Górniki (Bytom) – Orzeł Bobrowniki

Kolejka 9 – 3-4 października
Orzeł Bobrowniki – pauza
Piast Ożarowice – Rodło Górniki (Bytom)
Unia Świerklaniec – LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie)
Tempo Stolarzowice – Rozbark Bytom
Orzeł Nakło Śląskie – Gwarek II Tarnowskie Góry
Nitron Krupski Młyn – Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie)
Przyszłość Nowe Chechło – Iskra Połomia
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) – Sokół Zbrosławice

Kolejka 10 – 10-11 października
pauza – Sokół Zbrosławice
Iskra Połomia – Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) – Przyszłość Nowe Chechło
Gwarek II Tarnowskie Góry – Nitron Krupski Młyn
Rozbark Bytom – Orzeł Nakło Śląskie
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) – Tempo Stolarzowice
Rodło Górniki (Bytom) – Unia Świerklaniec
Orzeł Bobrowniki – Piast Ożarowice

Kolejka 11 – 17-18 października
Piast Ożarowice – pauza
Unia Świerklaniec – Orzeł Bobrowniki
Tempo Stolarzowice – Rodło Górniki (Bytom)
Orzeł Nakło Śląskie – LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie)
Nitron Krupski Młyn – Rozbark Bytom
Przyszłość Nowe Chechło – Gwarek II Tarnowskie Góry
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) – Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie)
Sokół Zbrosławice – Iskra Połomia

Kolejka 12 – 24-25 października
pauza – Iskra Połomia
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) – Sokół Zbrosławice
Gwarek II Tarnowskie Góry – Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Rozbark Bytom – Przyszłość Nowe Chechło
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) – Nitron Krupski Młyn
Rodło Górniki (Bytom) – Orzeł Nakło Śląskie
Orzeł Bobrowniki – Tempo Stolarzowice
Piast Ożarowice – Unia Świerklaniec

Kolejka 13 – 31 października
Unia Świerklaniec – pauza
Tempo Stolarzowice – Piast Ożarowice
Orzeł Nakło Śląskie – Orzeł Bobrowniki
Nitron Krupski Młyn – Rodło Górniki (Bytom)
Przyszłość Nowe Chechło – LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie)
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) – Rozbark Bytom
Sokół Zbrosławice – Gwarek II Tarnowskie Góry
Iskra Połomia – Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie)

Kolejka 14 – 7-8 listopada
pauza – Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie)
Gwarek II Tarnowskie Góry – Iskra Połomia
Rozbark Bytom – Sokół Zbrosławice
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) – Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Rodło Górniki (Bytom) – Przyszłość Nowe Chechło
Orzeł Bobrowniki – Nitron Krupski Młyn
Piast Ożarowice – Orzeł Nakło Śląskie
Unia Świerklaniec – Tempo Stolarzowice

Kolejka 15 – 14-15 listopada
Tempo Stolarzowice – pauza
Orzeł Nakło Śląskie – Unia Świerklaniec
Nitron Krupski Młyn – Piast Ożarowice
Przyszłość Nowe Chechło – Orzeł Bobrowniki
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) – Rodło Górniki (Bytom)
Sokół Zbrosławice – LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie)
Iskra Połomia – Rozbark Bytom
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) – Gwarek II Tarnowskie Góry