REKRUTACJA

Jeżeli Twoje dziecko interesuje się futbolem i rozpiera je energia, to najlepszym wyjściem jest zapisanie pociechy na zajęcia piłkarskie. Takie właśnie zajęcia ogólnorozwojowe ukierunkowane przede wszystkim na ruch i zabawę, prowadzi klub LKS Tempo Stolarzowice. Klub znajdujący się przy ulicy Gombrowicza prowadzi wciąż nabór m.in. dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Warto przyprowadzić swoje dziecko na trening, gdyż pierwsze zajęcia nic nie kosztują.

Swoich sił w szkółce piłkarskiej mogą spróbować wszyscy chętni, a jedynym wymogiem jest dobry stan zdrowia (potwierdzony aktualnym orzeczeniem lekarskim wykonanym w przychodni sportowo-lekarskiej lub u lekarza rodzinnego na podstawie profilaktycznego badania lekarskiego oraz posiadanej dokumentacji medycznej). Jak przekonują trenerzy, to najlepszy wiek do kształtowania u dzieci koordynacji ruchowej oraz podstawowych umiejętności piłkarskich. Dzięki zajęciom w szkółce, dzieci nabywają podstaw do dalszego rozwoju sportowego.

Same zajęcia, odbywają się na stadionie przy ul. Gombrowicza od dwóch do czterech razy w tygodniu w zależności od grupy. W okresie zimowym zajęcia prowadzone są w salach gimnastycznych SP nr 47 i 43 w Stolarzowicach.

Więcej informacji można uzyskać telefonicznie bezpośrednio u trenera koordynatora pod numerem: 503-505-245 (trener Wojtek).

Szkolenie dzieci w wieku do 13 lat objęte jest programem „Akademii Młodych Orłów” Polskiego Związku Piłki Nożnej (PZPN).

 

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą i chcesz, żeby Twoje dziecko reprezentowało nasz klub wypełnij poniższe dokumenty i dostarcz je na trening.

Deklaracja przystąpienia do klubu

Deklaracja gry amatora

RODO

RODO OPEKUN

Zaświadczenie lekarskie

Regulamin Zawodnika

Regulamin Rodzica/Opiekuna prawnego