E1 Orlik Bytom 2019

2019/2020
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
P
Z
Z
Z
Z
10
8
1
1
101
14
87
25
2
Z
Z
Z
Z
Z
10
8
1
1
99
15
84
25
3
Z
Z
P
Z
P
10
4
1
5
26
51
-25
13
4
P
Z
P
P
P
10
4
1
5
41
45
-4
13
5
P
P
Z
P
Z
10
4
0
6
46
55
-9
12
6
P
P
P
P
P
10
0
0
10
11
144
-133
0
Kolejka 1
1 Wrz 2019 12:00
LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE
1
1 2
KS PŁOMIEŃ SĄCZÓW
2
27 Wrz 2019 12:00
UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE
1
1 6
LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE
6
29 Wrz 2019 12:00
KS PŁOMIEŃ SĄCZÓW
2
2 7
LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE
7
9 Paź 2019 12:00
LKS TEMPO STOLARZOWICE
12
12 4
LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE
4
Kolejka 2
4 Wrz 2019 12:00
KS PŁOMIEŃ SĄCZÓW
8
8 0
LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE
0
4 Wrz 2019 12:00
LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE
9
9 2
LKS TEMPO STOLARZOWICE
2
4 Wrz 2019 12:00
LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE
1
1 8
UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE
8
Kolejka 3
15 Wrz 2019 12:00
UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE
2
2 2
LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE
2
15 Wrz 2019 12:00
LKS TEMPO STOLARZOWICE
2
2 2
KS PŁOMIEŃ SĄCZÓW
2
15 Wrz 2019 12:00
LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE
18
18 0
LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE
0
Kolejka 4
18 Wrz 2019 12:00
KS PŁOMIEŃ SĄCZÓW
25
25 2
LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE
2
18 Wrz 2019 12:00
LKS TEMPO STOLARZOWICE
5
5 2
UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE
2
25 Wrz 2019 12:00
LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE
8
8 3
LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE
3
Kolejka 5
21 Wrz 2019 12:00
LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE
2
2 3
LKS TEMPO STOLARZOWICE
3
21 Wrz 2019 12:00
LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE
0
0 25
LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE
25
22 Wrz 2019 12:00
UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE
0
0 10
KS PŁOMIEŃ SĄCZÓW
10
Kolejka 6
28 Wrz 2019 12:00
LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE
1
1 12
LKS TEMPO STOLARZOWICE
12
29 Wrz 2019 12:00
LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE
0
0 5
UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE
5
Kolejka 7
6 Paź 2019 12:00
UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE
3
3 0
LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE
0
6 Paź 2019 12:00
LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE
2
2 11
KS PŁOMIEŃ SĄCZÓW
11
6 Paź 2019 12:00
LKS TEMPO STOLARZOWICE
1
1 6
LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE
6
Kolejka 8
12 Paź 2019 12:00
LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE
3
3 8
LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE
8
12 Paź 2019 12:00
LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE
11
11 1
UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE
1
13 Paź 2019 12:00
KS PŁOMIEŃ SĄCZÓW
10
10 0
LKS TEMPO STOLARZOWICE
0
Kolejka 9
19 Paź 2019 12:00
LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE
0
0 15
KS PŁOMIEŃ SĄCZÓW
15
20 Paź 2019 12:00
UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE
4
4 0
LKS TEMPO STOLARZOWICE
0
20 Paź 2019 12:00
LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE
2
2 12
LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE
12
Kolejka 10
27 Paź 2019 12:00
KS PŁOMIEŃ SĄCZÓW
16
16 0
UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE
0
27 Paź 2019 12:00
LKS TEMPO STOLARZOWICE
4
4 5
LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE
5
27 Paź 2019 12:00
LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE
18
18 0
LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE
0

Dodaj komentarz